Mobirise Website Builder

Příběh firmy THServis s.r.o. 

Budování odvahy, inovace a společného úspěchu

V roce 1999 se na scéně podnikání objevil zárodek společnosti, která později pronikla na trh s odvahou a inovativním přístupem. Dva ambiciózní studenti z Fakulty podnikatelské Vysokého učení technického v Brně, se rozhodli dát svým snům a aspiracím podobu v podobě malého podnikatelského projektu. Tím se zrodila společnost THServis s.r.o.

Příběh společnosti THServis začal jako skromný nápad - nabídnout pomocné úklidové práce a drobné manuální práce ve skladech. Byla to odpověď na mezeru na trhu, kterou studenti vnímali a zároveň chtěli využít svého času a energie k užitečnému účelu. Chtěli také poskytnout možnost studentům, aby si přivydělali, aniž by to bránilo jejich studijním povinnostem.

Mobirise Website Builder

S časem se THServis rozrostl a vyvinul se z malého projektu ve velkou firmu.

Postupně rozšířili svou činnost na účetní poradenství, což byl důležitý krok ve vývoji společnosti. Jejich odvaha a inovativní myšlení je přivedlo k objevování nových příležitostí a rozvoji nových služeb, což se stalo základem jejich úspěchu.

THServis se stala symbolem společného úsilí, odvahy a přetrvávajícího úspěchu. Díky oddanosti svým zákazníkům a kvalitním službám si získala respekt a uznání na trhu. Jejich příběh je příkladem toho, že i z malých začátků lze dosáhnout velkých výsledků, pokud se spojí odhodlání, práce a inovace.

Dnes je THServis s.r.o. synonymem profesionality, spolehlivosti a excelence ve svém oboru. Jejich příběh inspiruje nejen studenty a podnikatele, ale všechny, kteří věří v sílu odvahy, snů a tvrdé práce.

Tento příběh podtrhuje odvahu a inovativní přístup studentů, kteří se rozhodli podniknout a vytvořit úspěšnou firmu, která rostla a rozvíjela se s časem.

© Copyright 2024 THSERVIS s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.

Offline Website Builder